Německý tuner Irmscher poodhaluje paket vylepšení pro nový Opel Grandland X

12.  10.  2017 | Daniel Havlina | 1

Je to jen pár měsíců, co je Opel Grandland X ve výrobě, ale už je zde první návrh na vylepšení.

Novinka na trhu ze sekce crossoverů s názvem Opel Grandland X je šikovné auto a jedna z německých společností, která se specializuje na tovární tuning, již představila první náhled na to, jak by tento model vypadal v jejich podání. 

Opel už prodává kombík Insignie. Obrázek na zemi ukáže, kam kopnout Opel už prodává kombík Insignie. Obrázek na zemi ukáže, kam kopnout

Irmscher, tuningová společnost z Německa zatím ale navrhla jen přední část vozu, která má být vyvedena buď v chromové, nebo v karbonové podobě. Dále je vidět, že k dipozici budou i sady bočnic v nerezové nebo matné barvě. K tomu také 17, 19 či až 20palcová kola.

V interiéru se vůz dočká nerezových vnitřních desek a vlastních možností ve volbě čalounění. Irmscher také dodává, že má již vymyšlený systém, který by zvedl výkon motorů o 25 koňských sil.

Irmscher-Opel-Grandland-X-1.jpgmaxresdefault.jpgopel_grandland_x_interior_1024x440_gr18_i01_187.jpg

Další článek »

Diskuze
1 příspěvek
Témata článku: Zajímavosti, Opel, Tuning, Pár měsíců, Německo, BMW 6 Gran Coupé, Tovární tuning, První náhled, Přední část, Nový Opel, Německá společnost, První návrh, Grand, Koňská síla, Tuningová společnost, Paket, Němec, Opel Grandland x, Vylepšení, Bočnice, Tuner, Opel Grandland
Sdílet článek
Další mobilní weby