O tato auta byl loni v Česku nejmenší zájem. Řada z nich přitom není špatná

10.  1.  2018 | Radek Pecák

V Česku se loni prodalo přes 270.000 nových osobních aut. Desetinu z nich tvořil model Škoda Octavia. Existují však desítky typů, kterých se za celý rok neprodalo ani padesát.

Pokud se nějakého typu automobilu v Česku podaří za rok prodat alespoň tisíc kusů, jedná s o úspěch. Sami představitelé jednotlivých značek udávají, že v takovém případě už je model na silnicích takzvaně "vidět" a dělá si tak sám sobě další reklamu.

Nabídka rodinných kombíků se brzy ztenčí. Nyní jich je k mání 16 typů Nabídka rodinných kombíků se brzy ztenčí. Nyní jich je k mání 16 typů

Pokud se naopak nějakých vozů prodají jen desítky, může mít majitel pocit, že vlastní něco zvláštního a výjimečného. Takové vozy vám nyní přinášíme v komentované galerii.

Záměrně jsme do přehledu nezařadili automobily super exkluzivních značek, jako je třeba Ferrari, dále pak speciální offroadové nebo sportovní varianty. Samozřejmě i ty vozy, které byly v průběhu minulého roku vyřazeny z nabídky, nebo se do ní naopak dostaly až v samém konci roku s letopočtem 2017.

Další článek »

Diskuze
Přidat příspěvek do diskuze
Témata článku: Zajímavosti, Byznys, Ferrari, Škoda Octavia, Český trh, Auto, Family, Česká republika, Nejmenší zájem, Celý rok, Osobní auto, Model, Vůz, Minulý rok, Česko, Desítka, Typ, Komentovaná galerie
Sdílet článek
Další mobilní weby