Nejhorší silnice na světě? Po tomto vám D1 bude připadat jako ráj

16.  4.  2018 | Milan Lažanský | 7

Tato trasa už se ani nepodobá silnici, jako spíš terénnímu polygonu.

V Česku je dlouhodobě jako nejhorší silnice vyhlašována ulice U Seřadiště v Praze. Pokud jde ale o komunikace meziměstské, případně dálnice, po shlédnutí tohoto videa možná vezmete na milost i již opravovanou D1.

Zrychlený snímek ukazuje auto nejprve kličkující kolem obrovských výmolů. Když jsou ale krátery už přes celou vozovku, i otrkaný řidič tápe, kudy tedy vlastně jet. Video pravděpodobně pochází z Ukrajiny, konkrétně úseku z Odessy do Kyjeva.

Už aby to bylo. Ford chystá technologii, která řidiče upozorní na výmoly Už aby to bylo. Ford chystá technologii, která řidiče upozorní na výmoly

Pod příspěvkem, který sdílíme, lidé přidávají své zkušenosti z této cesty - "nechala jsem tam tři kola za tři cesty," stěžuje se jeden řidič. V České republice se na přehled těch nejhorších silnic podívejte na serveru vymoly.cz, na kterém spolupracuje i organizace Besip.

Zmiňované video je ke zhlédnutí ZDE.

Další článek »

Diskuze
7 příspěvků
Témata článku: Video, Život řidiče, Řidič, Terénní polygon, Ukrajina, Ráj, Praha, Silnice, Svět, Polygon, Nejhorší silnice, BESIP, Trasa, Česká republika
Sdílet článek
Další mobilní weby