Lamborghini otevřelo novou akustickou místnost. Vše pro dokonalý zvuk vozů

19.  6.  2017 | Jakub Havlíček | 2

Italská automobilka se připravuje na výrobu svého SUV modelu. Rozšířená továrna se může pochlubit také akustickou testovací mistností.

Lamborghini otevřelo novou akustickou místnost. Vše pro dokonalý zvuk vozů

Dá se ještě vůbec vylepšit zvuk vozů Lamborghini? Známá automobilka si myslí, že ano. Pro tento účel dokonce v nové části své továrny otevřelo akustickou testovací místnost. 

Zvuk vozů Lamborghini je pro automobilku velice důležitý. Představuje jeden z nejvíce emotivních zážitků spojených se sportovními vozy s rozzuřeným býkem ve znaku. Akustická testovací místnost umožňuje přizpůsobení určitých zvukových vjemů za účelem vytvoření typického jízdního zážitku Lamborghini vnímaného všemi smysly.

Největší showroom Lamborghini je v Dubaji. Vypadá fantasticky Největší showroom Lamborghini je v Dubaji. Vypadá fantasticky

Italská společnost se pilně připravuje na výrobu svého SUV modelu. Vůz s označením Urus se začne vyrábět už na konci příštího roku. Muselo proto dojít k rozšíření továrny a nabíraní nových zaměstnanců. Jen nová část pro lakování karoserií zaměstná dvě stovky nových lidí. Dalších pět stovek zaměstnanců doplní zbývající pozice v továrně, která se zvětší na celkových 160 tisíc metrů čtverečních.

lamborghini-acoustic-test-room (1).jpglamborghini-acoustic-test-room.jpg

Další článek »

Diskuze
2 příspěvky
Témata článku: Zajímavosti, Lamborghini, Zvuk, Italská společnost, Metr čtvereční, Lakování, Rozzuřený býk
Sdílet článek
Další mobilní weby