Hra s realitou: Nissan GT-R lze ovládat ovladačem PlayStationu!

12.  10.  2017 | Jakub Havlíček | 2

Každé dítě touží po tom, aby se jeho oblíbená hra stala realitou. Nissan se o to postaral díky modelu GT-R ovládanému pomocí ovladače PlayStationu. Jedná se o propagaci herní novinky Gran Turismo Sport. Zahrát si jí budou moci jen majitelé konzolí Play Station 4. 

Video: Klenot mezi vraky. Nissan 370Z si zadriftoval na vrakovišti Video: Klenot mezi vraky. Nissan 370Z si zadriftoval na vrakovišti

Automobilové videohry již dnes nabízí velice realistickou grafiku. K úplné realitě ale ještě přece jen krůček chybí. Japonská automobilka se rozhodla tento rozdíl smazat. Na okruhu Silverstonu předvedla jízdu Nissanu GT-R ovládaného pomocí bezdrátového ovladače. Ten dokáže s řízením vozu spolupracovat na vzdálenost jednoho kilometru. Během jízdy tak musel "řidič" pronásledovat vůz v helikoptéře.

Po britském okruhu se vůz proháněl maximální rychlostí 211 km/h. Mladík s ovladačem dokázal odjezdit nejrychlejší kolo za 1:17,47 s průměrnou rychlostí 76 km/h.

Více fotografií v naší galerii:

nissan-gt-r-c (1).jpgnissan-gt-r-c (4).jpgnissan-gt-r-c (5).jpg

Další článek »

Diskuze
2 příspěvky
Témata článku: Zajímavosti, Video, Nissan, Vůz, Průměrná rychlost, Maximální rychlost, Nejrychlejší kolo, Japonská automobilka, Gran Turismo Sport, Model GT, Realita, Ovladač, GT-R, PlayStation, Silverstone, Km/h
Sdílet článek
Další mobilní weby